Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα της φετινής Superleague

Με Αστέρα Τρίπολης ξεκινά ο Ολυμπιακός, με Πλατανιά ο Παναθηναϊκός, με Παναιτωλικό η ΑΕΚ και με Λεβαδειακό ο ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα

Δείτε το πρόγραμμα των 30 αγωνιστικών του φετινού πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας.

1η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

2η Αγωνιστική 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Λ. 
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

3η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΒΕΡΟΙΑ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

4η Αγωνιστική 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Λ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

5η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

6η Αγωνιστική 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

7η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

8η Αγωνιστική 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Λ. 
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

9η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

10η Αγωνιστική 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

11η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Κ. 
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

12η Αγωνιστική 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. 
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΒΕΡΟΙΑ 
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

13η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Κ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

14η Αγωνιστική 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

15η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

16η Αγωνιστική 
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

17η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

18η Αγωνιστική 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Λ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. 

19η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

20η Αγωνιστική 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Λ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

21η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

22η Αγωνιστική 
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

23η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΒΕΡΟΙΑ 

24η Αγωνιστική 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ 

25η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

26η Αγωνιστική 
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

27η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Α.Ε.Κ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

28η Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ε.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

29η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. 

30η Αγωνιστική 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ε.Λ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 - Α.Ε.Κ.

Πηγή: sport-fm.gr

Παρακαλούμε περιμένετε ...